از عمق ناپيداى مظلوميت ما ، صدايى آمدنت را وعده مى داد .

صدا را ، عدل خداوندى صلابت مى بخشيد ومهرِ ربانى گرما مى داد .

وما هر چه استقامت ، از اين صدا گرفتيم وهر چه تحمل ، از اين نوا دريافتيم .

در زير سهمگينترين پنجه هاى شكنجه تاب مى آورديم كه شكنج زلف تو را مى ديديم . در كشاكش تازيانه ها و چكا چك شمشيرها ، برق نگاه تو تابمان مى داد وصداى گامهاى آمدنت توانمان مى بخشيد .

رايحه ات كه مژده حضور تو را بر دوش مى كشيد مرهمى بر زخمهاى نو به نومان بود و جبر جانهاى شكسته مان . دردها همه از آن رو تاب آوردنى بود كه تو آمدنى بودى .

تحمل شدائد از آن رو شدنى بود كه ظهورت شدنى بود وبه تحقق پيوستنى .

انگار تخم صبر بوديم كه در خاك انتظار تاب مى آورديم تا در هرم خورشيد تو به بال وپر بنشينيم .

سنگينى بار انتظاربر پشت ما ، سنگينى يك سال و دو سال نيست سنگينى يك قرن و دو قرن نيست . حتى از زمان توديع يازدهمين خورشيد نيست .

تاريخ انتظار وشكيبايى ما به آن ظلم كه در عاشورا بر ما رفته است بر مى گردد ، به آن تيرها كه از كمان قساوت بر خاست وبر گلوى مظلوميت نشست ، به آن سم اسبهاى كفر كه ابدان مطهر توحيد را مشبك كرد . به آن جنايتى كه دست و پاى مردانگى را بريد .

از آن زمان تا كنون ما به آب حياتِ انتظار زنده ايم ، انتظار ظهور منتقم خون حسين .

تاريخ استقامت ما از آن زمان هم دورتر مى رود ، از عاشورا مى گذرد وبه

بعثت پيامبر اكرم مى رسد . هم او در مقابل همه جهل و ظلم و كفر و شرك و عناد و فسادى كه جهان آن زمان را پوشانده بود وعده مى فرمود كه كسى خواهد آمد . نامش نام من ، كنيه اش كنيه من ، لقبش لقب من ، دوازدهمين وصى من خواهد بود و جهان را از توحيد و عدل و عشق و داد پر خواهد فرمود .

اما تاريخ صبر و انتظار ما به دورترها بر مى گردد ، به مظلوميت وتنهايى عيسى ، به غربت موسى ، به استقامت نوح و از همه اينها گذر مى كند تا به مظلوميت هابيل مى رسد .

انتظار و بردبارى ما را وسعتى است از هابيل تا كنون وتا برخاستن فرياد جبرئيل در زمين و آسمان و آوردن مژده ظهور امام زمان .

آرى و در آن زمان هستى حيات خواهد يافت ، عشق پر و بال خواهد گشود و در رگهاى خشكيده علم ، خون تازه خواهد دويد . پشت هيولاى ظلم و جهل با خاك ، انس جاودان خواهد گرفت ، شيطان خلع سلاح خواهد شد ، انسان بر مركب رشد خواهد نشست و عروج را زمزمه خواهد كرد .

/ 12 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
shamim

سلام اللهم عجل لوليک الفرج بفدای مولا يغريبمون يامولا علی ادرکنا بظهورالحجة

thamen

خسته نباشيد . به ما هم سري بزنيد .

shamim

سلام عيدتون مبارک خوشا شادی دل مولا با نويد ظهور اللهم عجل لوليک الفرج بفدای مولا ي غريبمون يامولا علی ادرکنا بظهورالحجة

مهدی

به نظرتون موضوع وبلاگ چی باشه خوبه؟ به نام عشق زيباترين کلمه روی زمين سلام به همه دوستان بعداز ۷ماه دوباره يه وبلاگ جديد راه انداختم از همتون می خوام که نظرتون رو راجع به موضوع وبلاگ بذاريد. قربونتون مهدی

الهدي

سلام........داستان انتظار هميشگی است تا او بيايد و داغهای دل را مرهمی نهد.اللهم عجل لوليک الفرج.ياعلی.ع.

Amin

سلام ... اميدوارم با تلاشها و نصايح شما و ديگر دوستان و توجه هر چه بیشتر مردم هر چه بیشتر به زمان ظهور يگانه منجی عالم بشريت نزديکتر شويم...........................

Amin

سلام آپديت شد...

الهدي

سلام.......جديد نمی نويسيد؟؟؟؟؟؟؟؟